wtorek, 1 kwietnia 2014

BOBBLE


Uwielbiam filmiki na YouTube z serii "pokaż co masz w swojej torebce". Najbardziej rozczula mnie widok poukładanych i wypielęgnowanych kliku najpotrzebniejszych gadżetów. Ja noszę na ramieniu ekwipunek który zapewnia przeżycie jednostce wojskowej na pustyni przez 15lat, okablowanie dla pojazdów kosmicznych NASA i wyposażenie piekielna kuchni Gordona Ramsaya. Moja torebka nie załapałaby się na bagaż podręczny w żadnej linii lotniczej. Nawet tej ekskluzywnej. Jej skład się zmienia, ale jedno od miesięcy pozostaje stałe - butelka bobble.

Bobble to plastikowa butelka do wielokrotnego użytku. Jest wyposażona w filtr węglowy, dzięki czemu możemy uzupełniać ją w każdym dowolnym w miarę zaufanym kranie. W domu, pracy, na uczelni, siłowni, w klubie fitness. Nie trzeba być wybitnym ekonomistą żeby przeliczyć ile aktywna osoba wydaje na butelkowaną wodę, zwłaszcza tą kupowaną w klubach fitness za kosmiczną cenę. Bobble zastępuje 150 butelek wody. Woda z tej butelki wcale nie jest gorsza dla zdrowia - przez filtr przechodzą wszystkie minerały i mikroelementy dobre dla naszego organizmu.


Dzięki filtrowi umieszczonemu pod ustnikiem od razu pijamy przefiltrowaną wodę. Producent zapewnia że " Gdy woda przechodzi przez naładowaną dodatnio powierzchnię filtra bobble, jony ujemne zanieczyszczeń przyciągane są do powierzchni granulek węgla". Woda jest dzięki temu zupełnie bezzapachowa i bezsmakowa, pozbawiona naleciałości klasycznej wody z kranu. Filtr wystarcza na około 2 miesiące, gdy czujemy że woda nie jest już tak świeża jak na początku, wymieniamy sam filtr.


Butelka dostępna jest w sklepie DUKA 6 kolorach i dwóch pojemnościach (1l i 0,5l) do wyboru. Cena litrowego zestawu (butelka i filtr) to 59zł a wymienny filtr to 29zł. 

3 komentarze:

 1. Fajny gadżet, kiedyś sama rozwazalam kupno :-)

  Say-hello

  OdpowiedzUsuń
 2. Oo bardzo fajny gadżet szczerze mówiąc nie słyszałam o takiej buteleczce, ja przelewam wodę przefiltrowaną w dzbanku do zwykłych butelek po wodzie mineralnej ale to zdecydowanie przyjemniejsza dl oka opcja :)
  http://foxyladyme.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Przede wszystkim przyjemniejsza dla oka ale też bardziej funkcjonalna - ja wypijam klika butelek wody dziennie, więc łatwo mogę uzupełnić :)

  OdpowiedzUsuń