poniedziałek, 31 marca 2014

Rzęsy 1:1 - relfeksjeWitam, na początku chciałabym powiedzieć parę słów o sobie : jestem leniwa, chaotyczna i ponad wszystko cenie sobie święty spokój. Jeżeli istnieje jakieś rozwiązanie, które powoduje że czegoś nie trzeba robić - wezmę to w ciemno. Z takim nastawieniem trafiłam do salonu stylizacji rzęs.
Metoda 1:1 to najnowocześniejsza metoda przedłużania rzęs. Polega na doklejaniu jednej jedwabnej rzęsy do jednej naturalnej, za pomocą  trwałego, niewidocznego kleju. Cała magia i nasze bezpieczeństwo w rękach wykwalifikowanej stylistki. W niewykwalifikowanych rękach możemy skończyć ze zniszczonymi rzęsami, straconymi pieniędzmi i chandrą, albo wyglądać jak Myszka Miki Po godzinach oglądania stron i fanpage'y, czytania opinii i blogów, po wielostopniowej selekcji wybrałam salon LASH ME!. Przemiła Pani M odpowiedziała na wszystkie nurtujące mnie pytania("Nie wypadną mi od tego wszystkie rzęsy na raz? Na pewno? NA PEWNO?!"), przetrwała moje ataki paniki, ułożyła wygodnie na kozetce i przystąpiła do dzieła. A dzieło wyszło niewątpliwie, bo umówmy się:


Aplikacja jest zupełnie bezbolesna i trwa około 1,5godziny. Raczej nazwałabym to czasem błogiego relaksu niż zabiegiem kosmetycznym. Sam rzęsy od razu są zupełnie niewyczuwalne - z całą pewnością mniej niż pomalowane tuszem. Nie przeszkadzają w spaniu, chociaż żeby nie powyginać je we wszystkie strony staram się spać na plecach. Wymagają jednak specjalnego traktowania:

Na stronie salonu możemy znaleźć zalecenia:
  • Przez pierwsze 12 godzin unikaj kontaktu rzęs z wodą.
  • Preparaty użyte podczas aplikacji potrzebują 48 h, aby w pełni spełniać swoje funkcje . W tym czasie unikaj gorącej wody, korzystania z sauny, solarium oraz basenu.
  • Unikaj pocierania oczu podczas demakijażu i mycia twarzy. Rzęsy osuszaj wyłącznie poprzez delikatne przyłożenie chusteczki higienicznej.
  • Do demakijażu używaj wyłącznie beztłuszczowych preparatów oraz bezwłóknowych, bawełnianych patyczków.
  • Do czesania i układania rzęs  używaj wyłącznie delikatnej szczoteczki.
  • Nie stosuj wodoodpornych tuszów. Jeśli czujesz potrzebę, użyj  maskary  na bazie wody.
  • Natłuszczanie skóry wokół oczu, pocieranie oraz pociąganie rzęs skróci ich żywotność.

Uważam że rzęsy były strzałem w dziesięć. Oczy nie wymają już żadnego makijażu, poranny make-up zabiera mi 2 minuty. Pochowałam wszystkie tusze, cienie, eyelinery i kredki.Rzęsy pięknie podkreślają i otwierają oczy. Nie martwię się rozmazanym tuszem i jego okruszkami. Uważam że to genialne rozwiązanie dla aktywnych kobiet : która z nas na treningu chce myśleć o rozmazanym makijażu? Dzięki temu możemy cały czas czuć się dobrze. Rzęsy miał być jedynie ślubną fanaberią Panny Młodej, ale teraz jestem pewna że zostaną ze mną na dłużej. 


Czy niszczą rzęsy? Czy powodują ich wypadanie? Cykl życia naturalnej rzęsy to około 2-3 miesiące. Wszystkie i tak wypadną i zostaną zastąpione nowymi . To zbyt krótki czas żeby osłabić czy naruszyć naszą naturalną rzęsę. Dla zachowania efektu, rzęsy należy dopełniać co około 4tygodnie. Ja już jestem umówiona.

Cena pełnej aplikacji to 200zł, dopełnienie po 4 tygodniach kosztuje 150zł.

1 komentarz:

  1. Swietny efekt, sama intensywnie nad tym mysle. Moje rzesy po pomalowaniu tuszem wygladaja jak Twoje po tym zabiegu i bez tuszu, takze faktycznie spora oszczednosc czasu.

    OdpowiedzUsuń