poniedziałek, 13 stycznia 2014

Teatr mój widzę ogromny


Za robienie małe wesele nasza ojczyzna wyznacza kary. Mniej niż 100 osób? Jesteś przeklęty. Co też Ci przyszło do głowy? Kara to brak restauracji która podejmie się przyjęcia weselnego na małą liczbę osób, ewentualnie ceny które odbiorą Ci oddech. Jednak znaleźliśmy w tym miejsce na marzenia.

Bardzo chciałam teatru. Uwielbiam teatr. Deski sceny pod stopami powodują u mnie zachwyt
i ekscytacje. Budzi to we mnie moje wewnętrzne dziecko, a każdy dobry psychiatra z doktoratem namawia nas to pielęgnowania swojego wewnętrznego dziecka!

Od momentu zobaczenia Teatru Lalek odpowiedź była już jasna. Restauracja Teatralna we Wrocławskim Teatrze lalek ma wszystko : przytulność, intymność, elegancje, a nas naszymi głowami skrzypią deski sceny. Wchodząc do niej od razu wiedziałam, jak będą stały stoły, gdzie co postawie, jak co będzie zorganizowane. Tu będzie nasze wesele. Otacza ją park z karuzelą. Poważnie! Zapytaj mojego psychiatrę !


1 komentarz:

  1. Miejsce ma nieco bajkowy klimat! :) Łączę się w bólu, bo nie sądziłam, że ze znalezieniem sali na 60 osób będą aż takie problemy, a jednak było strasznie ciężko...

    OdpowiedzUsuń